ZATERDAG 4 OKTOBER: INZEGENING CLARAKAPEL ÉN PAROCHIEFEEST
Als u langs de kerk in Drunen rijdt of wandelt ziet u dat er naast de kerk gebouwd wordt. De komende dagen zal daar de Clarakapel verrijzen waar u ongetwijfeld al het een en ander over gelezen heeft.
Op zaterdag 4 oktober zal de Clarakapel op feestelijke wijze worden ingezegend door onze oud-pastoor Felie Spooren. Om 10.00 uur is er een eucharistieviering waarin pastoor Spooren voor zal gaan, samen met diaken Bas Leijtens, pastoor Jos Verbraeken, pastoor Babu en diaken Albert Soeterboek.
De viering wordt opgeluisterd door zanggroep Chantemble en door 2 gilden: het Drunense Hubertusgilde en Onze Lieve Vrouwe Schuts uit Elshout. Na afloop zullen de gilden een vendelgroet geven op het Raadhuisplein.
Aansluitend: parochiefeest en afscheid diaken Albert Soeterboek
Tevens heeft het bestuur van de parochie deze feestelijke gebeurtenis aangegrepen om een parochiefeest te organiseren. Na afloop van de feestelijkheden bij de kapel zijn alle parochianen van harte uitgenodigd voor een gezellig samenzijn in de Pastoor Vermeulenzaal met een hapje en een drankje. Gedurende de middag zal Esther (onze parochie-secretaresse) tussen de bedrijven door wat muzikale omlijsting bieden. Het parochiefeest staat ook in het teken van het afscheid van diaken Albert Soeterboek, die per 1 november onze parochie verlaat om het team van de Parochie De Goede Herder in Tilburg te gaan versterken.
Meldt u zich even aan?
Voor de organisatie is het prettig, wanneer er een globale schatting gemaakt kan worden van het aantal gasten. Zet u 4 oktober in uw agenda, en mogen we u begroeten bij het parochiefeest? Laat het ons dan even weten, uiterlijk 22 september. Dat kan op de volgende manieren:
- Bel naar het parochiesecretariaat: dinsdag t/m vrijdag tussen 09.00 – 12.00 uur, of
- Stuur een e-mail naar parochie@wonderbaremoeder.nl.
Heel graag tot ziens op 4 oktober!!