www.wonderbaremoeder.nl

FILMAVOND OVER LOURDES

FILMAVOND OVER LOURDES

FILMAVOND OVER LOURDES - In aanloop naar de bedevaart naar Lourdes in oktober van dit jaar, wordt op dinsdag 13 juni a.s. een filmavond gehouden over Lourdes en de verschijningen aan de H. Bernadette.

In de Pastoor Vermeulenzaal in Drunen wordt de film vertoont over het leven van de H. Bernadette en de verschijningen aan haar van Maria in de periode van 11 februari tot 16 juli 1858. Tijdens deze verschijningen gaf Maria de kleine Bernadette drie opdrachten: laat pelgrims in processie hier naar toe komen, laat hier een kerk bouwen en bid voor de zondaars.

De avond is niet alleen voor mensen die overwegen om deel te nemen aan de bedevaart, maar ook voor iedereen in onze parochie die geïnteresseerd is in deze bijzondere gebeurtenis, is van harte welkom. We starten om 20.00 uur met de film. Na afloop kunt u informatie inwinnen over de Lourdesbedevaart die we vanuit onze parochie in oktober willen houden.
 
Wilt u de filmavond bijwonen, dan stellen we het op prijs als u dit even laat weten aan het secretariaat: parochie@wonderbaremoeder.nl, tel: 0416-372215 (tussen 9.00 en 12.00 uur).
 
Graag tot 13 juni!
 
De werkgroep Lourdesbedevaart
 

In het nieuws

26-05-2017

PAARDENZEGEN - Traditiegetrouw kwam met Hemelvaart een groep ruiters en amazones vanuit Loon op Zand op bedevaart naar Elshout. Al voor de…
Lees verder

18-05-2017

DR VAN DEN HOUT BENOEMT TOT BISSCHOP VAN GRONINGEN-LEEUWARDEN - Meer dan een jaar na het vertrek van Gerard de Korte krijgt het bisdom…
Lees verder

18-05-2017

'ONZEN DAG' - TRADITIONELE AFSLUITING MEIMAAND - Woensdag 31 mei (Onzen Dag) wordt in Elshout de meimaand weer op traditionele wijze…
Lees verder

11-05-2017

KINDERWOORDDIENST - In Drunen en Elshout hebben de jongens en meisjes weer hun Eerste Heilige Communie gedaan. Deze keer was het vroeg in…
Lees verder

Meer nieuws